Skip to content

                                                                                                                               Polskie Meble w Uk z szybką dostawą do Twojego domu !!! Wersalki, kanapy, fotele z funkcją spania. Wszystkie nasze produkty są wyprodukowane w Polsce. Nasza oferta jest idealna do małych przestrzeni. Nasze Meble są wygodne, funkcjonalne i na każdą kieszeń. Polskie wersalki, narożniki, sofy, fotele są z funckją spania i posiadają pojemnik na pościel. 

Nasza firma od 10 lat zajmuje się sprzedażą polskich mebli w uk. W naszym sklepie internetowym i stacjonarnym znajdziesz meble wyprodukowane w Polsce. My, ATP FURNITURE – Polskie Meble w Uk, w swoim sklepie stawiamy na meble funkcjonale. Wszystkie nasze produkty posiadają funkcję spania i pojemnik na pościel. Klasyczny, ponadczasowy produkt WERSALKA jest naszym bestsellerem. Jest to produkt, który nigdy nie wychodzi z mody. Miejsce do relaksu, do spania i przechowywania rzeczy w jednym.

Jeśli poszukujesz funkcjonalnych mebli, polskich mebli w UK, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. JEŚLI MASZ JAKIEŚ PYTANIA – ZADZWOŃ 07593172740, ODPOWIEMY NA WSZYTSKIE tWOJE PYTANIA. jEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY KOLOREM, KTÓREGO NIE MA W OFERCIE, NAPISZ DO NAS, TWORZYMY MEBLE NA ZAMÓWIENIE !

NIE DOSTARCZAMY ZAMÓWIE DO IRLANDII

KOSZT DOSTAWY : 

  • Anglia – 69£

  • Szkocja – 99 £

  • Walia – 89 £

en_GBEnglish